Nechala jsem si zhodnotit blog u žhavé lolitky... či tak něco

19. dubna 2017 v 19:00 | Baryn |  deník
Jelikož jsem retardovaný sklerotik, přicházím s touto "novinkou" o tři měsíce později, ale lépe pozdě než nikdy, že? Zkrátka jsem si někdy na přelomu února a... toho měsíce před únorem, teď mi vypadlo jméno... nechala zhodnotit blog od Anice. Myslíte si, že mi šlo o nějaké laciné lichotky od blogerek, které se snaží každému zavděčit, nebo o hodnocení typu "fujky metal" od klasických blogových hodnotitelek? Pfff... Tuto jedinečnou nabídku hodnocení blogů od Anice (a vážně nevím, jestli se to čte [anice] nebo [enys]) jsem využila kvůli jejímu pošramocenému vhledu, ironického nadhledu a zlému pohledu.
Jak tedy mé hodnocení dopadlo? Řekla bych, že "nad očekávání". Jen na úvod musím zdůraznit, že hodnocení proběhlo ještě s designem Rising Flames. V celém článku je hodnocení i s mými kajícnými připomínkami, a tak jen na vysvětlenou uvádím, že vše od Anice, je psáno šedě.
(Doufám, že Magicmax už trochu vychladl od toho února. Doporučuji si přečíst jeho komentář u originálního článku. :P Na článek mimochodem je odkaz na konci, když kliknete na ten obrázek - a ano, ráda dělám věci komplikovaně)

Už teď musím blogu ubrat 2 body, protože nevím, jak se čte xD - Tak to nevím, jak zvládáš psát vlastní blog, jestliže nemáš šajn, jak se blogy čtou. :P No dobrá, vím, jak to bylo myšleno. "Perasperaadaspera" dá jako název zabrat asi každému. No stěhovat se kvůli tomu na novou adresu nebudu, ale už s minulým designem jsem to raději napsala slovo po slově do oddělovače. Per aspera ad aspera znamená "přes překážky k překážkám" a je to parodie na slavný citát Per aspera ad astra neboli "přes překážky ke hvězdám".

DESIGN
Při otevření tohoto bločku mi jeho design sežehl obočí a také chloupky na mé lasturce, a měla jsem pocit, že jsem se ocitla v samotném Pekle u mého bff Satana. (Neříkal, že by tě znal.) Co je špatně, ptáš se mě a já ti odpodvídám, že skoro vše xD Pro toto roční období jsi nezvolila moc vhodné barvy, styl a ani font. (No tak byl únor :D Teď jsem to vylepšila... v dubnu... Doufám, že to Anici potěší. A promiň, Magicmaxi, ale slibuji, že i ve svém Ledovém království ti nějakou brigádu seženu, Satan stejně evidentně klesl a sblížil se s nějakou pofidérní existencí. :D) Být tebou, tak bych určitě design předělala na něco zimního, třeba sněhuláky, andělíčky, děti jak sáňkují na kopcích a k tomu všemu napsat do záhlaví Veselé zimní radovánky přeje Baryn...a ještě vánoční hvězdu a stromeček do pozadí xD (Nic o zimních radovánkách vám sem už opožděně psát nebudu, ale v létě to samozřejmě napravím. :P)
Design hodnotím 3/10

MENU
Takže menu jsem nemohla vůbec najít, proto ho hodnotím -7/10 xD (Ty tomu nerozumíš, to je vyšší level, koho zajímají snadno nalezitelná menu? Pff, to je pro amatéry. Moc ses nepředvedla.)
.
.
.
.
Tak jsem ho našla v záhlaví, ale až poté, co jsem si najala soukromého detektiva. (Ou, chápu těch -7 bodů, muselo se to prodražit). Menu postrádá několik důležitých rubrik, například: Make Up Tutoriály, Vaříme s Barynicí (Vážně Barynicí? A já myslela, že ta přípoma -icí je rezervovaná pro Anici. No když ne, tak čořím) a nebo Hodnocení laků na nehty podle jejich konzistence. (Poznamenávám si: Vaříme make up podle konzistence, to bude hitovka, budu té rubrice muset najít v tom mém nenalezitelném menu nějaké místečko.) Tyto rubriky by ocenil každý návštěvník tvého blogu, a zaručuji ti, že by se ti návštěvnost zvedla o 796 %. (stačí o 100) Dále bych rubričky v meníčku seřadila podle abecedy a také od nejmenšího počtu písmen po největší. Oheň před každou rubrikou má nejspíše značit, že jsi super žhavá lolitka, ale takové řeči si mohu dovolit pouze já, takže být tebou smáznu i to xD (Stalo se, už je tam sekera, tvé žhavosti a loličnosti se vyrovnat nemůžu, ale hrát si na bílého chodce Axena Klátismrka snad můžu.)
Menu hodnotím 1/10


ČLÁNKY
Všimla jsem si, že se velice zajímáš o kovy, což vůbec nechápu, jsi nějaká svářečka? xD (Ne, jen chemik :/) A V mnoha článcích nalezneme fotky spoustu emařů a děsivých gothic scene girl (Počkat? Myslíš moje kočky? o_O), což se mi naopak velice líbí, protože z toho dýchá minulost a hned vpomínám na ty časy, kdy mi byly 3 roky a zakládala jsem si první bloček s gothic holkama a psala sebevraždené dopisy na rozloučenou. (U mě se to takovými dopisy jen hemží, teď právě jeden sepisuji, ale neboj, bude samozřejmě zároveň obsahovat nějaký ten návod na pořádné gelové nehtíky, aby mi to zvedlo návštěvnost) Co mi ale v článcích chybí jsou nějaké pixelky a collorky a obrázky koní, a nebylo by na škodu jednou za čas vytvořit bleskovku a rozdat pár diplomků xD (To je moc mainstream, já začnu diplomy rozdávat jen tak, náhodně) Když tohle uděláš, tak se ti na blog samozřejmě sebehně polovina lidstva, a až se tak stane, tak si nezapomeň přes celé záhlaví dát děkovný dopis pro Hraběnku Anici z Prdelákové Lhoty xD
Články hodnotím 7/10 (WTF, za co tolik? Někdo tu má skrytou slabost pro kovy?)

AKTIVITA
Všimla jsem si, že na blogu jsi docela aktivní, (jak říkám, bylo to na začátku února, to jsem se tu ještě čas od času mihnula) což je v mnoha případech velmi špatné. Čtenářům blogu se tvůj styl a článečky zprotiví a ty přijdeš i o tvého posledního návštěvníka...což jsi vlastně ty sama xD (Stalo se, vzala jsem si radu k srdci - tzn. pokud jste naštvaní, že jsem tu tak dlouho nebyla, víte, kde hledat původce tohoto zvrhlého nápadu - ale teď se zase trapně vracím.)
Pokud si chceš udržet obří návštěvnost a také určitý styl a šarm tvého blogu, zkus třeba půl roku nenapsat ani slovíčko. Pokud tak učiníš, zaručím ti, že při novém článku se na blogu sejde nejméně sto tisíc lidí, (Já čekám) hladoví reportéři, kterým nový článek přijde jako událost tohoto roku, a tvé jméno vstoupí do síně blogové slávy, kterou plánuji postavit v létě tohoto roku na mé okrasné zahradě o rozloze 700x768km3 xD (Vždycky jsem chtěla krychlovou zahradu.)
Aktivitu hodnotím 5/10

PŘEHLEDNOST
Vzhledem k tomu, že jsem se ze začátku na tvém blogu naprosto ztratila a musela jsem použít GPS a taky Boogle mapy, abych se tady zorientovala, strhávám jeden bodíček už na začátku xD Být tebou, tak bych používala i rozcestníky, protože ne všem se chce projíždět celá složka tvých fotografií, aby natrefili na ty, které přesně hledají...ano, myslím tvé erotické fotky v sexy spodním prádélku, které jsi nafotila předminulé léto jako dárek k narozeninám pro svého přítele gothic boye xD (Koukám, že soukromý detektiv odvedl lepší práci, než bych čekala. :P)
Přehlednost hodnotím 5/10

CELKOVÝ DOJEM
Z tvého blogu vyzařuje teplo. (Sorry jako, ale už fakt ne) Doslova, podpálil mi postel a vlasy, takže mám na sobě paruku xD Ale myslím, že kdybych se zajímala o hliník, ocel nebo železo a milovala bych zmalované chlapy, co v ruce drží rozpálené krucifixy, (Kreuzfeuer, brenne in der Nacht, Kreuzfeuer, sei entfacht... ehm, pardon) asi bych si tvůj bloček oblíbila a neměnila na něm ani čárku. Bohužel, nic z toho mě nezajímá, (Já budu muset zavést nějakou anketu, abych zjistila, jestli to vůbec někoho zajímá :D) a tak bych blog předělala pro obyčejného uživatele, který vyhledává nejrůznější návody, recepty, obrázky vorvaňů (Vážně?) a samozřejmě rád soutěží v SONB xD (Teď zase budu muset "booglit" SONB, no výborně, tyhle zkratky mě jednou zabijou, tbh.)
Cekový dojem 4/10

A jak tedy dopadlo celkové hodnocení tohoto kovově žhavého bločku? Protože jsem v mojí třídě nejlepší matematička, použila jsem k tomuto hodnocení velmi složitou rovnici, díky které jsem se dostala ke krásnému výsledku 5/10.
Jak jsem k tomu došla ptáte se? To vám samozřejmě neprozradím, protože pak by mohl blogy hodnotit každý tupec a to já nechci xD

Doufám, že je Baryn se svým hodnocením spokojena a mé levné službitchky bude doporučovat dalším svým blogovým friends a nebo také těm, které v blogovém světě naprosto hejtuje jako já hejtuji ******** xD

No, co k tomu dodat. Jak říkám, hodnocení bylo "nad očekávání" podivné, úchylné a chvílemi i vtipné, což oceňuji. Tyto službitchky proto vřele (nyní již chladně, aby mi to sedlo k designu) doporučuji všem, které mám ráda i koho "hejtuji".

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chie Chie | Web | 19. dubna 2017 v 19:36 | Reagovat

diky za komentar u me na blogu. ono to je depresivni. nechtela jsem to rozepisovat, protste jsem tam hodila basen, ale nedavno zemrel jeden mlady clovek. umrel nahle = bez zvuku, a jak rikas, ze nestihl nic zanechat - znali jsme se dlouho, ale bavit jsme se spolu zacali vic az trochu pozde, takze nemam moc vzpominek.
takhle jsem to myslela :), jenom jsem to proste nechtela moc rozepisovat

2 Chie Chie | Web | 19. dubna 2017 v 19:39 | Reagovat

jinak se mi libi tvuj slovnika a volba slov, pises zajimave a ctive

3 stuprum stuprum | Web | 20. dubna 2017 v 1:57 | Reagovat

Líbí se mi tvoje dírka a cílevědomost. Jsi rozhodně zajímavá samička!

4 Barb Barb | Web | 20. dubna 2017 v 14:18 | Reagovat

moc pěkné hodnocení, tvůj blog je jeden z nejlépe psaných, jaký znám :-)

5 dinosaurss dinosaurss | Web | 20. dubna 2017 v 19:03 | Reagovat

Skutečně zajímavé, heheh :-D  :-D ....Tvé komenty k tomu jsou super, jsem nadšen!!! :D

6 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 20. dubna 2017 v 19:31 | Reagovat

Taky jsem si u Anice nechala ohodnotit blog. Asi tak 14 sní po tobě. A taky jsem to na blogu nezveřejnila. Nenapadlo mě to udělat. Prostě jsem to zazdila a zapomněla na to. Myslíš, že bych měla? Nevím. Když to pročítám zpětně, tak mě to uráží. A přitom jsem to tenkrát pochopila jako pochvaly. Asi jsem byla v obzvláště vynikajícím rozpoložení. 8-)

7 Magicmax Magicmax | Web | 20. dubna 2017 v 20:55 | Reagovat

To si okomentovala velice zajímavě! :)Dokonce sem se nad tvými částmi zasmál víc než nad Anicí. :-)  :-)  :-)  :-) Rozšířila si to na větší úroven. :) Ta nabídka s pomocí na tvém blogu/brigádou v Ledovém království (to mně tak moc potěšilo když sem to viděl :D) :) dále platí, kdyby si chtěla pomoct - klidně napiš! :-):-):-):-):-)

8 Butty♥ Butty♥ | Web | 21. dubna 2017 v 9:02 | Reagovat

No nevím ani sama co si o tom myslet. Ale asi nic zvláštního. Já jsme tyhle hodnocení nikdy moc nechápala. proč si dávat ohodnotit něco, na čem dělám jenom já, líbí s emi to a stéjím si za vlastním tvorbou, někým jiným a ještě když je to místama až urážející. No asi jsme jiná. nebo spís můj pohled na to. Mě se tvůj blog líbí. Je to tvá vlastní tvorba a vyjadřuje to tebe ať ve vnitř jaká koliv. :-) Jen tak dál ♥ :-)
Butty♥ :-)

9 Romi Romi | Web | 21. dubna 2017 v 10:56 | Reagovat

s necim souhlasím s něcím ne :)

10 Jane Redress Jane Redress | Web | 21. dubna 2017 v 15:27 | Reagovat

Ahoj Baryn. Chci se zeptat... udělala bys mi prosím layout z tou tapetou co mám tedˇ v designu?

11 Jane Redress Jane Redress | Web | 21. dubna 2017 v 15:43 | Reagovat

Já na to tolik nespěchám ;-) a ty požadavky ti mám napsat kam?

12 Jane Redress Jane Redress | Web | 21. dubna 2017 v 18:36 | Reagovat

Baryn už jsem ti ten komentík vypsala na ten tvůj druhý web ;-) snad srozumitelně :D a děkuju :-) jo a ještě se chci zeptat... ty ten layout nastavíš ty? Já jsem totiž na tohle velký vemeno :-D !!!

13 Eliss Eliss | Web | 21. dubna 2017 v 19:26 | Reagovat

Chci vidět exkluzivní video jak vaříš make-up!! :-D

14 Andey Andey | Web | 23. dubna 2017 v 17:26 | Reagovat

Tak z toho nemůžu :D Beru tě za slovu  a chci ten článek Vaříme make up podle konzistence :D

15 Siginitou Siginitou | E-mail | Web | 24. dubna 2017 v 10:47 | Reagovat

To je dokonalý :D Zvedlo mi to o hodně náladu.
A ten článek chci taky :D

16 sabča sabča | Web | 25. dubna 2017 v 19:06 | Reagovat

prosím podívej se ještě jednou na můj blog
díky moc :-)

17 Natálie Natálie | Web | 29. dubna 2017 v 12:31 | Reagovat

pry rubriky s makeupem a laků na nehty.. tvl.. si dělá prdel ne? :D tak každý snad nemusí psát o tom, o čem píše každý druhý.. každý má svůj osobitý styl a nemusí se snad opičit a dělat všechno proto, aby měl návštěvnost.. jde snad o to, že je na ten svůj blog dotyčný hrdný, a věří tomu, co píše... a tak nějak mi připadne anica jako kráva.. nějak se mi ta holka zprotivila tím, jak píše a jak se vyjadřuje.. myslím, že každý má takový blog, v jakém se cítí dobře..

18 Reita Reita | Web | 29. dubna 2017 v 20:06 | Reagovat

ehm tak to bola pecka XD lepšie ako nie aká komedia XD no čo už aj taký ľudia sú.

19 crazyjull crazyjull | Web | 29. dubna 2017 v 21:05 | Reagovat

Upřímně nechápu to hodnocení a to jsem teprve u designu. Nepřijde mi, že blog by měl mít vyloženě design podle ročního období. To abych si v zimě dala na pozadí sněhuláčky a andělíčky, jak radí. :DD To je fakt moc no! :D
Wow, -7. :D Fakt z toho chcípám. :D
"rubričky v meníčku" no to ne... ale to vaření make-upu podle konzistence... to si nesmím nechat ujít! :D
Pixelky a collorky... a já si říkala, co mi tu chybí! :D
Upřímně nedokážu pochopit, co jsem to teď přečetla. :D Fakt z toho umírám! :D

20 Anice Anice | E-mail | Web | 2. května 2017 v 18:51 | Reagovat

[17]: xD

[13]: Wow, to je obrovské překvapení, že jsi sem napsala komentář xD

[9]: Aha, a s čím souhlasíš? Doufám že s pixelkami a obrázky vorvaňů xD

21 neverbealone neverbealone | Web | 8. května 2017 v 10:32 | Reagovat

Musím říct, že to mě pobavilo :D :D zbožňuju sarkasmus a tady je ho plno :D :D :D

22 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 8. května 2017 v 16:37 | Reagovat

Netušila jsem, že ještě dnes někdo dělá hodnocení blogů, měla jsem za to, že tahle éra už je dávno pryč. :D

23 Myshelka Myshelka | Web | 16. května 2017 v 11:02 | Reagovat

Tak tohle mě dostalo :D :D

24 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 2. června 2017 v 11:48 | Reagovat

Hm.. to jej hodnotenie mi nepríde moc objektívne.. proste mi príde, akoby sa zameriavala len na kritiku. Ale takú tú kritiku, ktorá.. ako sa povie? Ani nie je dobre mierená. Ja skoro nikdy žiaden blog nekritizujem, pretože blog je predsa "výtvorom" autora a tak by mal byť taký, aký ho autor mať chce. Väčšinou iba sem-tam napíšem, hlavne ak sa text nedá čítať (splýva s farbami alebo mi ťahá oči), poprípade sa mi niečo zle zobrazuje alebo tak. A to tiež nikdy nepíšem ako hejt ani kritiku, skôr aby to autor vedel. (Lebo mi autori niekedy nevieme, ako sa to zobrazuje iným čitateľom :D)
veľmi sa mi páčila tvoja "vtipnoúprimná" vložka :D proste fakt super!ja som si vlastne blog dávala hodnotiť iba raz. Vlastne po tom som ešte napísala email jednej slečne ale zľahla sa po nej zem, tak nič z toho :D
Aj predtým si mala to menu hore že? Niečo sa mi marí, že tam bolo :D A príde mi originálne :D Proste väčšina blogov ( a áno aj ten môj :-D) má meníčko typicky hore a na strane v jednej lince a toto je také proste iné a mne sa to páči! :D

25 Ortie Ortie | Web | 3. června 2017 v 9:31 | Reagovat

Tak toto mě velice pobavilo. Hlavně ty tvé hlody, které jsi psala za její hodnocení, u toho jsem se opravdu velice nasmála. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama