30 beautiful women in rock/metal

31. května 2016 v 15:22 | Baryn |  Metal
Dnešní článek je spíš tak pro mě, neboť mě baví dělat různé přehledy, tabulky, seznamy ... kdybych měla nervy na programování, jsem mistr databází, ale takhle končím u excelu, případně u obrázků a fotek, neboť je to přeci jen názornější a barevnější ...

Co nesu dneska za přehled či seznam? Něco, nad čím jsem přemýšlela už dlouho ... a to sice: Jsou metalistky a rockerky fakt tak sexy, jak stále zarputile tvrdím?
No ... ano jsou, vidím to všude na fesťácích: kam se kouknu, tam je něco hezkýho v korzetu ... i když občas to fakt nejsou jen holky, což je trochu creepy, ale nevadí mi to ... To je jedno! Nejde mi momentálně ani tak o fanouškovskou základnu (mně se prostě líbí pojem fanouškovská základna, takže to je výraz, který ode mě můžete čekat poměrně často ... jako od Agroula slovo "penetrace" ... ale toje další zbytečná odbočka), začala jsem se zajímat o metalové a rockové zpěvačky, houslistky, kytaristky, cellistky, nineristky a bůh víc o všechno ... Hodně mě k tomu inspiroval Spark, když před pár lety psali report z Masters of Rock a nazvali Charlotte, zpěvačku Delain, nejkrásnější zpěvačkou, která tam tehdy vystupovala ... No je fakt, že Máša z Arkony se jí nijak rovnat asi nemůže, i tak nepovažuju Šarlotu za tak úžasnou a vlastně, když nad tím přemýšlím, ne, nelíbí se mi vůbec ... a to i přes ty zrzavé vlasy ... prostě zrz má vždycky plusové body, ale zrovna tuhle konkrétní mohutnou neforemnou tvář nevylepšily ... A tak jsem si řekla: Co za zpěvačku se mi vlastně líbí? Amy Lee ... no fajn, to není úplně metal ... metal ... hmm ... Simone Simons! Jo asi jo ... a Sharon ... ne tak moc ... a co Tarja a podobné hvězdy ...? Ne, ne tak moc.
Dobře, asi bych měla taky varovat, že tohle není článek pro ty, kteří neposlouchají rock a metal ... nebo kteří aspoň nemají rádi subjektivní přehledy o čemkoliv. Což už jste ale asi pochopili.

Nakonec jsem se rozhodla, že není možný, aby se nenašla nějaká rocková či metalová hvězda, která by prostě nebyla sexy. Dokonce jsem už na netu někde pár takových seznamů našla ... většinou tomu vévodila sexy bitch Brink z In This Moment, která je vlastně taková metalová Lady Gaga: je zajímavá, má dobrý tělo, umí se hýbat, šokuje kostýmy a videoklipy, jak to jde, ale krasavice od přírody to dle mého názoru není. Navíc trochu - ale fakt jen ein bisschen - vykrádá Omega Lithium, co se stylu týče.

Taky bych měla varovat, že tady fakt nesrovnávám v žádném případě hudbu - a nechci ani nijak schazovat kvality Brink (já si nevzpomenu na křestní), Šarloty, Máši, Tarji a ostatních, které jsem do svého sexy seznamu nezařadila. Ke všem mám respekt a uznávám je.
Tohle jsem si prostě stvořila tak nějak na odreagování od zkouškového, abych si utřídila myšlenky a abych se trochu pobavila ...
Taky bych jen ráda zmínila, že v tomto seznamu nejosu za žádných okolností VŠECHNY zpěvačky, které znám a případně i poslouchám. Tarja, Anett a spousta dalších tam prostě není a nebude, pokud by ten seznam neměl vést až do nějaké cca stovky. Nyní zde máte nejlepší třicítku.
Takže tady jsou, krásné divy, které obdivuji, ať už zpívají, hrají na kytaru, housličí ... whatever.


Docela by mě zajímalo, kolik z nich kdo vás zná, případně jaké posloucháte...
Souhlasíte s mým seznamem? Vím, že pro mnohé by měla být Cristina, Lzzy a Ailyn mnohem výš. Do seznamu se mi nevešla ani Manuela Kraller ani Heidi Parviainen, byť je obě obdivuji pro ty jejich soprány. Musím přiznat, že třeba Chiara Tricarico a Medicken de Vries pro mě byly nové a úžasné objevy, zrovna tak Nele Messerschmidt, Luisa Vilevik, Lena z Infected Rain, Marina z Magnetic a Irina ze skupiny Myterya. Všem taky hluboce doporučuji poslechnout si Onyriu a Stitched Up Heart - není to žádná těžká hudba na poslech.
No jak říkám, je to můj seznam a doufám, že jsem vás tímto příliš neznudila ... Užijte si zkouškový (heh), a pokud netrpíte na VŠ, tak si užijte poslední měsíc školy ... upřímně doufám, že se všichni dočkáme sladké odměny v podobě Maceho další parodie na téma Vysvědčení. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama